Mindful Academy Solterreno / Mindful Awareness Project

Програма зниженню стресу на основі майндфулнес (MBSR)
Міжнародні викладачі і європейський сертифікат. Це унікальна можливість для всіх, хто хоче пройти для себе програму MBSR, а також для тих, хто хоче стати учасником першої в Україні сертифікованої програми для викладачів MBSR.

Дати старту програми в 2020 р:
Потік I з 19.05.2020 г
Потік II з 15.06.
Потік III з 02.07.

Онлайн
Mindful Academy Solterreno / Mindful Awareness Project

Програма зниженню стресу на основі майндфулнес (MBSR)
Міжнародні викладачі і європейський сертифікат.
Можливість стати учасником першої в Україні сертифікованої програми для викладачів MBSR

Дати старту програми в 2020 р .:
Потік I з 19.05.2020
Потік II з 15.06.20 - 10.08.20
Потік III з 02.07.20 - 27.08.20

Онлайн
Шлях до того, щоб стати кваліфікованим викладачем майндфулнес, починається з проходження програми по зниженню стресу на основі майндфулнес MBSR.
Перш ніж почати викладати практики усвідомленості іншим людям, нам необхідно впровадити їх в своє життя.
Шлях до того, щоб стати кваліфікованим викладачем майндфулнес, починається з проходження програми по зниженню стресу на основі майндфулнес MBSR.

Перш ніж почати викладати практики усвідомленості іншим людям, нам необхідно впровадити їх в своє життя.
Якщо ви ще не проходили курс MBSR, ми пропонуємо 8-тижневий курс MBSR в форматі онлайн для тих, хто хоче розпочати тренінг для викладачів.
Цей курс автоматично зараховується в якості вступої частини тренінгової програми з підготовки кваліфікованого викладача MBSR за програмою Майндфул Академії Сольтеррено та Мindful Awareness Project.
Курс триває 8 тижнів, одна сесія в тиждень (2 години), плюс щоденні домашні завдання.
Якщо ви ще не проходили курс MBSR, ми пропонуємо 8-тижневий курс MBSR в форматі онлайн для тих, хто хоче розпочати тренінг для викладачів.
Цей курс автоматично приймається в якості критерію для вступу на тренінг з підготовки кваліфікованого викладача MBSR за програмою Майндфул Академії Сольтеррено та Мindful Awareness Project.
Курс триває 8 тижнів, одна сесія в тиждень (2 години), плюс щоденні домашні завдання.
Програма зниження стресу на основі Mindfulness
Програма зниження стресу на основі Mindfulness
Програма MBSR як пре-тренінг викладачів
Сесія 1
Що таке майндфулнес? У нас більше хорошого, ніж поганого
На цій сесії ми розглянемо, чим є практика усвідомленості (майндфулнес), а чим не є - оскільки про цю практику багато хибних уявлень.

Ми виявимо, що коли включається режим «автопілота», ми легко неусвідомлено попадаємо в режим автоматичного «діяння» і занурюємося в негативні роздуми, що привносить в життя додатковий стрес. Ми відчуємо на власному досвіді, як це - бути в теперішньому моменті.

Теорія:
 • Що таке майндфулнес?
 • Автопілот
 • Сила Наміру, Уваги і Відношення
 • Різниця між формальною та неформальною практикою

Практика:

 • Сканування тіла
 • Усвідомлена їжа
 • Усвідомленість дихання
 • Медитація гори
Сесія 2
Сприйняття і творче реагування. Як ми сприймаємо світ і себе самих
Те, як ми сприймаємо (або не сприймаємо) те, що відбувається, сильно впливає на те, як ми на це реагуємо. На цьому занятті ми досліджуємо своє сприйняття світу і взаємозв'язок між реальністю і її інтерпретацією.

Схоже, наш добробут залежить не тільки від того, що власне відбувається і як ми з цим взаємодіємо, але і від того, як ми до цього ставимося. Не тільки стресові фактори впливають короткостроково і довгостроково на наш розум, тіло і здоров'я, а й те, як ми їх сприймаємо і як з ними справляємося.

Якщо ми зможемо культивувати здорове сприйняття свого досвіду, ми з більшою ймовірністю будемо відчувати себе краще - що б не відбувалося. Хоча ми не можемо контролювати те, що з нами відбувається, але регулювати відношення до цього - цілком у наших силах.

Ми досліджуємо вісім якостей усвідомленості. Подібно до насіння рослин, які можуть зійти і розквітнути, якості усвідомленості можуть рости і зміцнюватися, при умові, що ми будемо їх культивувати.

Теорія:
 • Сила сприйняття
 • 8 якостей усвідомленості
 • Поза для медитації
Практика:
 • Сканування тіла
 • Усвідомлений рух
 • Медитація «Простір дихання» (Breathing space)
Сесія 3
Усвідомленість Дихання і Тіла під час руху: сила і задоволення в присутності в моменті
Ми вивчимо, що відбувається в тілі і в розумі у теперішньому моменті. Практики усвідомленості в русі, при ходьбі і під час сидіння дозволяють нам помітити моделі свого сприйняття, реагування та усвідомленої відповіді. Усвідомлюючи те, що відбувається таким чином, ми можемо виявити більше радості буття, цінність сприйняття життя таким, яким воно є, і силу в тому, щоб обрати способи взаємодії з переживаннями кожної миті.

Усвідомленість відкриває перед нами можливість обирати ті реакції, які підтримують наше благополуччя в теперішньому моменті і за його межами.

Теорія:
 • Календар приємних подій
Практика:
 • Медитація Усвідомленості Тіла і Дихання
 • Усвідомлений рух
 • Усвідомлена ходьба
 • Практика S.T.O.P (stop - take a breath - observe - proceed: зупинитися - зробити вдих - спостерігати - продовжити)
Сесія 4
Вивчення реакцій на стрес: Куди б ти не йшов - ти вже там.
На цій сесії ми продовжимо досліджувати, як наше сприйняття труднощів або болю впливає на те, як саме ми відчуваємо стрес. Усвідомленість - перший крок у виборі вмілої відповіді на стрес. Коли ми привносимо у теперішній момент повноту усвідомленості, то у нас з'являється пауза між стимулом і реакцією, де ми вчимося не реагувати імпульсивно. Це стосується і приємних, і неприємних, і нейтральних моментів.

Ми побачимо, як усвідомленість дозволяє виявити звичні реакції на стрес і подивимось на них, як на частину нашого природного, людського стану. Ми будемо досліджувати, як культивація відкритості і допитливості може допомогти нам знайти нові способи взаємодії з внутрішніми і зовнішніми стрес-факторами. Ми навчимося пом'якшувати опір, зменшувати страждання і швидше відновлюватися після стресових подій.

Теорія:
 • Досліджуємо стрес:
 • Де ми відчуваємо стрес в тілі?
 • Автоматичні, звичні реакції на стрес
 • Режим усвідомленої відповіді vs режим реагування
 • Негативна Установка
 • 5 стадій прийняття
Практика:
Медитація Усвідомленості Дихання і Тіла Медитація «Розворот назустріч складному»
Усвідомлений рух / Усвідомлена ходьба
Сесія 5
Робота зі стресом: Усвідомлена Відповідь замість Реагування.
На цій сесії ми продовжимо приділяти пильну, дбайливу увагу автоматичним і звичним реакціям на стрес, не намагаючись їх змінити.

Практикуючи і описуючи отриманий досвід, ми також дізнаємось, що звичні моделі поведінки дозволяли нам вижити і захищали нас в минулому. І вони ж можуть бути контр-еволюційними і обмежуючими, і навіть вести до саморуйнування. Ми виявимо, що певні думки і емоції можуть викликати і посилити нашу реакцію на стрес - і як це впливає на здоров'я і самопочуття.

Ми виявимо, що емоції і думки приходять і йдуть, подібно вдихам і видихам і тілесним відчуттям. Ми на практиці спробуємо поставитися до думок і емоцій як до аспектів нашого досвіду - і з новою ясністю і повагою почуємо їх послання. На власному досвіді ми відчуємо, як це може допомогти нам швидко впоратися зі складними ситуаціями в житті.

Теорія:
 • Робота зі стресом: Усвідомлена Відповідь замість Реагування
 • Усвідомленість Думок
 • Те, чому ми опираємось, залишається
Практика:
 • Медитація «Розворот назустріч складному»
 • Сидяча медитація: Усвідомленість Дихання, Тіла, Звуків, Думок, Емоцій. Відкрита Усвідомленість.
 • Усвідомлений рух
 • Медитація «Простір дихання»
Сесія 6
Стресові комунікації - усвідомленість в міжособистісних відносинах
Відносини з іншими людьми - це, можливо, найважливіша частина нашого життя, вона ж найскладніша і найбільш напружена. Стрес також негативно впливає на відносини. Спілкуючись усвідомлено, ми з більшою увагою ставимося до звичних моделей поведінки і взаємодії з іншими людьми і самими собою. Під час цієї сесії ми будемо досліджувати, як усвідомленість в міжособистісній взаємодії допомагає знайти баланс у відносинах, розібратися з очікуваннями щодо інших і самих себе, і зрозуміти наші автоматичні звички в проявленні емоцій.

Ми торкнемося усвідомленості в емоціях і зможемо ясніше розпізнавати і висловлювати наші почуття. Ми на практиці відчуємо, як це - дозволяти відбуватися нашим емоційним переживанням, не пручаючись. Ми будемо досліджувати, як можна відчувати емоції, не дозволяючи їм поглинати нас, і не ототожнюватися з ними. Ми будемо все краще розуміти ті послання, які ми направляємо іншим і отримуємо від них, а також те, що заважає нам бути щирими з собою та іншими.

Теорія:
 • Стресові комунікації
 • Практика усвідомленого спілкування
 • Вивчаємо емоції
Практика:
 • Сидяча медитація «Відкрита Усвідомленість»
 • Практика S.T.O.P
 • Мовчазний ретрит

У цій частині курсу у нас буде півдня мовчазного ретрита. Ми присвятимо цей час практиці і поглибленню навичок усвідомленості. Ми будемо практикувати разом протягом 4-5 годин, і будемо робити це мовчки, занурюючись все глибше в практику. Групова мовчазна практика - це прекрасний і глибокий досвід. При цьому ретрит - це опція на ваш вибір, його завдання - якісно підтримати вашу практику. У цей день ми не будемо вивчати нові теоретичні та практичні теми.
Сесія 7
Вибір способу життя - Як я можу подбати про себе найкращим чином?
Під час цієї сесії ми продовжимо вивчати методи, які допомагають нам ще ближче подружитися з переживанням теперішньої миті, настільки повно, наскільки зможемо. Ми вчимося постійно повертатися до цієї миті в умовах постійної мінливості життя, запитуючи себе: «Як я можу подбати про себе зараз?» І «Як я можу бути до себе добрим?».

Практики майндфулнес найбільш дієві тоді, коли вони вплетені в наше повсякденне життя, розширюючи поле усвідомленості і присутності в кожному моменті. Ми поміркуємо про те, які з наших щоденних рішень підтримують і живлять нас, а які - навпаки. Продовжуючи вирощувати усвідомленість до теперішньої миті, ми відкриваємо нові можливості, стаємо більш гнучкими у прийнятті рішень, що підтримують, а не погіршують наше здоров'я і добре самопочуття.

Теорія:
 • Що ми впускаємо в себе, вбираємо щодня?
 • Як подбати про себе найкращим чином?
 • G.L.A.D
Практика:
 • Сидяча медитація «Відкрита (добра) увага»
Сесія 8
Усвідомлене Життя - Вносимо практики усвідомленості в повсякденне життя
На завершальній сесії ми разом поміркуємо над нашим спільним і індивідуальним досвідом учасників курсу і відсвяткуємо. Зрозуміємо, що ми виявили і що забираємо з собою. Також ми обговоримо, що може нам допомогти продовжити процес інтеграції досвіду, отриманого на цьому курсі.

Якщо ми хочемо підтримувати більш усвідомлений, уважний до свого самопочуття спосіб життя, нам знадобиться чіткий намір, увага і планування. Може бути корисним пов'язати регулярну практику усвідомленості з цінностями, які вам особисто відгукуються, або просто з позитивною причиною приділяти увагу і піклуватися про себе. Щоб зберегти взятий на курсі темп на наступні місяці і роки, ми запитуємо себе: «Чи відчуваю я себе інакше, ніж перед початком цього 8-тижневого курсу? Що змінилося?".

Ми святкуємо закінчення курсу і подальші кроки в усвідомлене життя!

Теорія:
 • Огляд змісту всього курсу
 • Як продовжити практику після курсу: дискусія

Практика:
 • Сканування тіла
 • Практика «Доброзичлива Усвідомленість»
Сесія 1
Що таке майндфулнес? У нас більше хорошого, ніж поганого
На цій сесії ми розглянемо, чим є практика усвідомленості (майндфулнес), а чим не є - оскільки про цю практику багато хибних уявлень.

Ми виявимо, що коли включається режим «автопілота», ми легко неусвідомлено попадаємо в режим автоматичного «діяння» і занурюємося в негативні роздуми, що привносить в життя додатковий стрес. Ми відчуємо на власному досвіді, як це - бути в теперішньому моменті.

Теорія:
 • Що таке майндфулнес?
 • Автопілот
 • Сила Наміру, Уваги і Відношення
 • Різниця між формальною та неформальною практикою

Практика:

 • Сканування тіла
 • Усвідомлена їжа
 • Усвідомленість дихання
 • Медитація гори
Сесія 2
Сприйняття і творче реагування. Як ми сприймаємо світ і себе самих
Те, як ми сприймаємо (або не сприймаємо) те, що відбувається, сильно впливає на те, як ми на це реагуємо. На цьому занятті ми досліджуємо своє сприйняття світу і взаємозв'язок між реальністю і її інтерпретацією.

Схоже, наш добробут залежить не тільки від того, що власне відбувається і як ми з цим взаємодіємо, але і від того, як ми до цього ставимося. Не тільки стресові фактори впливають короткостроково і довгостроково на наш розум, тіло і здоров'я, а й те, як ми їх сприймаємо і як з ними справляємося.

Якщо ми зможемо культивувати здорове сприйняття свого досвіду, ми з більшою ймовірністю будемо відчувати себе краще - що б не відбувалося. Хоча ми не можемо контролювати те, що з нами відбувається, але регулювати відношення до цього - цілком у наших силах.

Ми досліджуємо вісім якостей усвідомленості. Подібно до насіння рослин, які можуть зійти і розквітнути, якості усвідомленості можуть рости і зміцнюватися, при умові, що ми будемо їх культивувати.

Теорія:
 • Сила сприйняття
 • 8 якостей усвідомленості
 • Поза для медитації
Практика:
 • Сканування тіла
 • Усвідомлений рух
 • Медитація «Простір дихання» (Breathing space)
Сесія 3
У
свідомленість Дихання і Тіла під час руху: сила і задоволення в присутності в моменті
Ми вивчимо, що відбувається в тілі і в розумі у теперішньому моменті. Практики усвідомленості в русі, при ходьбі і під час сидіння дозволяють нам помітити моделі свого сприйняття, реагування та усвідомленої відповіді. Усвідомлюючи те, що відбувається таким чином, ми можемо виявити більше радості буття, цінність сприйняття життя таким, яким воно є, і силу в тому, щоб обрати способи взаємодії з переживаннями кожної миті.

Усвідомленість відкриває перед нами можливість обирати ті реакції, які підтримують наше благополуччя в теперішньому моменті і за його межами.

Теорія:
 • Календар приємних подій
Практика:
 • Медитація Усвідомленості Тіла і Дихання
 • Усвідомлений рух
 • Усвідомлена ходьба
 • Практика S.T.O.P (stop - take a breath - observe - proceed: зупинитися - зробити вдих - спостерігати - продовжити)
Сесія 4
Вивчення реакцій на стрес: Куди б ти не йшов - ти вже там.
На цій сесії ми продовжимо досліджувати, як наше сприйняття труднощів або болю впливає на те, як саме ми відчуваємо стрес. Усвідомленість - перший крок у виборі вмілої відповіді на стрес. Коли ми привносимо у теперішній момент повноту усвідомленості, то у нас з'являється пауза між стимулом і реакцією, де ми вчимося не реагувати імпульсивно. Це стосується і приємних, і неприємних, і нейтральних моментів.

Ми побачимо, як усвідомленість дозволяє виявити звичні реакції на стрес і подивимось на них, як на частину нашого природного, людського стану. Ми будемо досліджувати, як культивація відкритості і допитливості може допомогти нам знайти нові способи взаємодії з внутрішніми і зовнішніми стрес-факторами. Ми навчимося пом'якшувати опір, зменшувати страждання і швидше відновлюватися після стресових подій.

Теорія:
 • Досліджуємо стрес:
 • Де ми відчуваємо стрес в тілі?
 • Автоматичні, звичні реакції на стрес
 • Режим усвідомленої відповіді vs режим реагування
 • Негативна Установка
 • 5 стадій прийняття
Практика:
Медитація Усвідомленості Дихання і Тіла Медитація «Розворот назустріч складному»
Усвідомлений рух / Усвідомлена ходьба
Сесія 5
Робота зі стресом: Усвідомлена Відповідь замість Реагування.
На цій сесії ми продовжимо приділяти пильну, дбайливу увагу автоматичним і звичним реакціям на стрес, не намагаючись їх змінити.

Практикуючи і описуючи отриманий досвід, ми також дізнаємось, що звичні моделі поведінки дозволяли нам вижити і захищали нас в минулому. І вони ж можуть бути контр-еволюційними і обмежуючими, і навіть вести до саморуйнування. Ми виявимо, що певні думки і емоції можуть викликати і посилити нашу реакцію на стрес - і як це впливає на здоров'я і самопочуття.

Ми виявимо, що емоції і думки приходять і йдуть, подібно вдихам і видихам і тілесним відчуттям. Ми на практиці спробуємо поставитися до думок і емоцій як до аспектів нашого досвіду - і з новою ясністю і повагою почуємо їх послання. На власному досвіді ми відчуємо, як це може допомогти нам швидко впоратися зі складними ситуаціями в житті.

Теорія:
 • Робота зі стресом: Усвідомлена Відповідь замість Реагування
 • Усвідомленість Думок
 • Те, чому ми опираємось, залишається
Практика:
 • Медитація «Розворот назустріч складному»
 • Сидяча медитація: Усвідомленість Дихання, Тіла, Звуків, Думок, Емоцій. Відкрита Усвідомленість.
 • Усвідомлений рух
 • Медитація «Простір дихання»
Сесія 6
Стресові комунікації - усвідомленість в міжособистісних відносинах
Відносини з іншими людьми - це, можливо, найважливіша частина нашого життя, вона ж найскладніша і найбільш напружена. Стрес також негативно впливає на відносини. Спілкуючись усвідомлено, ми з більшою увагою ставимося до звичних моделей поведінки і взаємодії з іншими людьми і самими собою. Під час цієї сесії ми будемо досліджувати, як усвідомленість в міжособистісній взаємодії допомагає знайти баланс у відносинах, розібратися з очікуваннями щодо інших і самих себе, і зрозуміти наші автоматичні звички в проявленні емоцій.

Ми торкнемося усвідомленості в емоціях і зможемо ясніше розпізнавати і висловлювати наші почуття. Ми на практиці відчуємо, як це - дозволяти відбуватися нашим емоційним переживанням, не пручаючись. Ми будемо досліджувати, як можна відчувати емоції, не дозволяючи їм поглинати нас, і не ототожнюватися з ними. Ми будемо все краще розуміти ті послання, які ми направляємо іншим і отримуємо від них, а також те, що заважає нам бути щирими з собою та іншими.

Теорія:
 • Стресові комунікації
 • Практика усвідомленого спілкування
 • Вивчаємо емоції
Практика:
 • Сидяча медитація «Відкрита Усвідомленість»
 • Практика S.T.O.P
 • Мовчазний ретрит

У цій частині курсу у нас буде півдня мовчазного ретрита. Ми присвятимо цей час практиці і поглибленню навичок усвідомленості. Ми будемо практикувати разом протягом 4-5 годин, і будемо робити це мовчки, занурюючись все глибше в практику. Групова мовчазна практика - це прекрасний і глибокий досвід. При цьому ретрит - це опція на ваш вибір, його завдання - якісно підтримати вашу практику. У цей день ми не будемо вивчати нові теоретичні та практичні теми.
Сесія 7
Вибір способу життя - Як я можу подбати про себе найкращим чином?
Під час цієї сесії ми продовжимо вивчати методи, які допомагають нам ще ближче подружитися з переживанням теперішньої миті, настільки повно, наскільки зможемо. Ми вчимося постійно повертатися до цієї миті в умовах постійної мінливості життя, запитуючи себе: «Як я можу подбати про себе зараз?» І «Як я можу бути до себе добрим?».

Практики майндфулнес найбільш дієві тоді, коли вони вплетені в наше повсякденне життя, розширюючи поле усвідомленості і присутності в кожному моменті. Ми поміркуємо про те, які з наших щоденних рішень підтримують і живлять нас, а які - навпаки. Продовжуючи вирощувати усвідомленість до теперішньої миті, ми відкриваємо нові можливості, стаємо більш гнучкими у прийнятті рішень, що підтримують, а не погіршують наше здоров'я і добре самопочуття.

Теорія:
 • Що ми впускаємо в себе, вбираємо щодня?
 • Як подбати про себе найкращим чином?
 • G.L.A.D
Практика:
 • Сидяча медитація «Відкрита (добра) увага»
Сесія 8
Усвідомлене Життя - Вносимо практики усвідомленості в повсякденне життя
На завершальній сесії ми разом поміркуємо над нашим спільним і індивідуальним досвідом учасників курсу і відсвяткуємо. Зрозуміємо, що ми виявили і що забираємо з собою. Також ми обговоримо, що може нам допомогти продовжити процес інтеграції досвіду, отриманого на цьому курсі.

Якщо ми хочемо підтримувати більш усвідомлений, уважний до свого самопочуття спосіб життя, нам знадобиться чіткий намір, увага і планування. Може бути корисним пов'язати регулярну практику усвідомленості з цінностями, які вам особисто відгукуються, або просто з позитивною причиною приділяти увагу і піклуватися про себе. Щоб зберегти взятий на курсі темп на наступні місяці і роки, ми запитуємо себе: «Чи відчуваю я себе інакше, ніж перед початком цього 8-тижневого курсу? Що змінилося?".

Ми святкуємо закінчення курсу і подальші кроки в усвідомлене життя!

Теорія:
 • Огляд змісту всього курсу
 • Як продовжити практику після курсу: дискусія

Практика:
 • Сканування тіла
 • Практика «Доброзичлива Усвідомленість»
Якщо ви хочете стати тренером MBSR, то ця програма є першим кроком на шляху отримання кваліфікації. Проходження програми MBSR дає вам можливість взяти участь в курсі з підготовки викладачів в 2020 р.
Якщо ви хочете стати тренером MBSR, то ця програма є першим кроком на шляху отримання кваліфікації. Проходження програми MBSR дає вам можливість взяти участь в курсі з підготовки викладачів в 2020 р.

Як влаштований курс
Живі зустрічі онлайн
Курс буде проходити в режимі реального часу, без відеозаписів за програмою 8-тижневого курс MBSR.
Графік
Курс проходить протягом 8 тижнів, ми будемо зустрічатись онлайн щотижня на 2 години.

Вебінари через Zoom
Щотижня ми будемо виходити на зв'язок один з одним за допомогою системи телеконференцій Zoom. Все, що вам потрібно, це хороший інтернет і комп'ютер.Домашня практика
Домашня практика відіграє важливу роль в цьому курсі, і ми наполегливо рекомендуємо приділяти їй 30-60 хвилин щодня. Домашня практика включає в себе прослуховування аудіозаписів, дотримання інструкцій в практиці, рефлексію та ведення заміток про ваш досвід, а також деякі неформальні практики протягом дня.
Живі зустрічі онлайн
Курс буде проходити в режимі реального часу, без відеозаписів за програмою 8-тижневого курс MBSR.
Графік
Курс проходить на протязі 8 тижнів, ми будемо зустрічатись онлайн щотижня на 2 години.
Вебінари через Zoom
Щотижня ми будемо виходити на зв'язок один з одним за допомогою системи телеконференцій Zoom. Все, що вам потрібно, це хороший інтернет і комп'ютер.
Домашня практика
Домашня практика відіграє важливу роль в цьому курсі, і ми наполегливо рекомендуємо приділяти їй 30-60 хвилин щодня. Домашня практика включає в себе прослуховування аудіозаписів, дотримання інструкцій в практиці, рефлексію та ведення заміток про ваш досвід, а також деякі неформальні практики протягом дня.
Розклад програми MBSR
Потік I з 28.04.20 - 16.06.20
Потік II з 15.06.20 - 10.08.20
Потік III з 02.07.20 - 27.08.20
✓ онлайн
✓ один раз на тиждень
✓ сесії по 2 години
✓ через сервіс Zoom
Дізнатися розклад тренерського курсу
Розклад програми MBSR
Потік I з 28.04.20 - 16.06.20
Потік II з 15.06.20 - 10.08.20
Потік III з 02.07.20 - 27.08.20
✓ онлайн
✓ один раз на тиждень
✓ сесії по 2 години
✓ через сервіс Zoom

Дізнатися розклад тренерського курсу
Під час курсу, коли ви практикуєте, ви можете відчувати різні переживання, і деякі з них можуть бути інтенсивними і складними.

Ми закликаємо учасників, наскільки це можливо, залишатися в контакті з усім, що виникає, розвиваючи нові відносини з неприємними переживаннями.

Це важлива частина програми, де ви навмисно вчитесь розгортатися назустріч складному з доброзичливістю замість того, щоб відштовхувати або уникати те, з чим ви не хочете мати справи.

Під час курсу ви оволодієте різними способами взаємодії з хворобливими думками і емоціями, зможете використовувати тіло і дихання в якості якоря для уваги. Це допоможе в моменти особливо складних переживань.
Під час курсу, коли ви практикуєте, ви можете відчувати різні переживання, і деякі з них можуть бути інтенсивними і складними.

Ми закликаємо учасників, наскільки це можливо, залишатися в контакті з усім, що виникає, розвиваючи нові відносини з неприємними переживаннями.

Це важлива частина програми, де ви навмисно вчитесь розгортатися назустріч складному з доброзичливістю замість того, щоб відштовхувати або уникати те, з чим ви не хочете мати справи.

Під час курсу ви оволодієте різними способами взаємодії з хворобливими думками і емоціями, зможете використовувати тіло і дихання в якості якоря для уваги. Це допоможе в моменти особливо складних переживань.
Курс поглиблює наш зв'язок з тим, що відбувається в даний момент
Курс поглиблює наш зв'язок з тим, що відбувається в даний момент
У практиках майндфулнес ми не обговорюємо причини виникнення переживань. Ми зосереджуємось на тому, що відбувається саме зараз і як ми можемо подружитися з нашим досвідом в теперішньому моменті.
У практиках майндфулнес ми не обговорюємо причини виникнення переживань. Ми зосереджуємось на тому, що відбувається саме зараз і як ми можемо подружитися з нашим досвідом в теперішньому моменті.
Про курс MBSR
Про курс MBSR
Ви дізнаєтесь про нові способи взаємодії з фізичними відчуттями, думками і емоціями.
Ви розвинете навички, які допомагають краще піклуватися про своє благополуччя і більш ефективно справлятися зі стресом, а також фізичними, ментальними, соціальними та емоційними труднощами.
Протягом курсу ви будете розвивати навички, які допомагають легше проживати те, що відбувається в моменті: будь то позитивний або негативний, приємний чи неприємний досвід. Це дозволить вам відповідати на ситуації більш усвідомлено із стану присутності, а не сліпого реагування.
Під час курсу ви познайомитеся з двома способами взаємодії з труднощами: або ви змінюєте ситуацію (цей спосіб часто неможливий), або ви міняєте своє ставлення до неї (цьому ви навчитеся).
Ви дізнаєтесь про нові способи взаємодії з фізичними відчуттями, думками і емоціями.
Ви розвинете навички, які допомагають краще піклуватися про своє благополуччя і більш ефективно справлятися зі стресом, а також фізичними, ментальними, соціальними та емоційними труднощами.
Протягом курсу ви будете розвивати навички, які допомагають легше проживати те, що відбувається в моменті: будь то позитивний або негативний, приємний чи неприємний досвід. Це дозволить вам відповідати на ситуації більш усвідомлено із стану присутності, а не сліпого реагування.
Під час курсу ви познайомитеся з двома способами взаємодії з труднощами: або ви змінюєте ситуацію (цей спосіб часто неможливий), або ви міняєте своє ставлення до неї (цьому ви навчитеся).
Команда
Ірина Югай
Директор Центру медитації MindUP, практик усвідомленості і дослідник.Співзасновник MAP Mindful Awareness Project - міжнародної асоціації кваліфікованих викладачів MBSR


Організатор заходів, ретритів з розвитку усвідомленості, а також йога-семінарів, буддійських ретритів, оффлайн і онлайн-курсів з розвитку уважності.

Учениця Чог'ял Намкая Норбу з 1999 року, досвід медитації більше 10 років, учасниця багатьох буддійських ретритів.
Жасулан Абішев
Кваліфікований викладач програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR (QMT). Тренер викладачів MBSR (MAP та MAS). Випускник Mindful Academy Solterreno (Іспанія)

Майндфулнес коуч. Інструктор медитації. Тренер тренерів. Філософ. Дослідник. Співзасновник REAL School і School of ME. Співзасновник MAP Mindful Awareness Project - міжнародної асоціації кваліфікованих викладачів MBSR.

В рамках науково-дослідницького проекту проходив навчання на ретрітах мовчання різних традицій cхідної філософії і сучасних секулярних підходів щодо розвитку усвідомленості у восьми азіатських країнах.

Організував і провів понад 50 онлайн і оффлайн воркшопів, лекцій, тренінгів, ретритів, 8-ми тижневих програм MBSR та тренінгів викладачів MBSR в Україні, Казахстані, Росії, Європі та США.
Туйре Шоунен
Сертифікований викладач програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR (CMT) та тренер викладачів MBSR (MAP та MAS), майндфулнес супервайзер, коуч, йога тренер (RYT)

Співзасновник "Thriving Life" та MAP Mindful Awareness Project - міжнародної асоціації кваліфікованих викладачів MBSR.Туйрє проходила підготовку у Mindful Academy Solterreno. Вона має ступінь з "Навчання та Розвитку". Туйрє також проходила підготовку з терапії прийняття та прихильності (ACT) та NLP. Туйрє практикує майндфулнес з 2007 року, відвідала декілька ретритів та тренінгів у Європі. Tуйрє має 12-річний досвід роботи в корпоративному секторі в якості бізнес-менеджера з міжнародного маркетингу, стратегії та інновацій. В даний час Tуйрє зосереджена на підготовці викладачів MBSR та проведенні тренінгів у приватних та корпоративних установах у Нідерландах, Іспанії та Великобританії.
Подивіться відео с наставниками курсу
Туйре Шоунен - викладач першого в Україні сертифікованого курсу для тренерів MBSR
Жасулан Абішев - викладач курсу для тренерів Програми зниження стресу на основі Майндфулнес (MBSR)
Вартість участі
Можна оплатити єдиноразово або у розстрочку
Вартість участі
Можна оплатити єдиноразово або у розстрочку
Якщо ви хочете підвищити свій професійний рівень і стати учасником першого в Україні сертифікованого курсу для викладачів Програми зниження стресу на основі Майндфулнес (MBSR), будь ласка, дайте відповідь на кілька питань і ми зв'яжемося з вами для співбесіди.
Якщо ви хочете підвищити свій професійний рівень і стати учасником першого в Україні сертифікованого курсу для викладачів Програми зниження стресу на основі Майндфулнес (MBSR), будь ласка, дайте відповідь на кілька питань і ми зв'яжемося з вами для співбесіди.
Контакти

WhatsApp +38 099 401 32 99

E-mail: info@mindfulap.org
Made on
Tilda