Mindful Awareness Project
Міжнародна спільнота кваліфікованих викладачів майндфулнес та MBSR
Наша філософія
Наша організація створена для популяризації програми по зниженню стреса на основі майндфулнес (MBSR), а також для об`єднання кваліфікованих викладачів MBSR.
Місія полягає в тому, щоб підвищити рівень усвідомленності людей по відношенню до себе і до інших, з метою забезпечення благополуччя окремих людей, організацій та суспільства в цілому.
Команда
Ірина Югай
Директор Центру медитації MindUP, практик усвідомленості і дослідник.Співзасновник MAP Mindful Awareness Project - міжнародної асоціації кваліфікованих викладачів MBSR


Організатор заходів, ретритів з розвитку усвідомленості, а також йога-семінарів, буддійських ретритів, оффлайн і онлайн-курсів з розвитку уважності.

Учениця Чог'ял Намкая Норбу з 1999 року, досвід медитації більше 10 років, учасниця багатьох буддійських ретритів.
Жасулан Абішев
Сертифікований викладач програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR (СMT). Тренер викладачів MBSR (MAP та MAS). Випускник Mindful Academy Solterreno (Іспанія)

Майндфулнес коуч. Інструктор медитації. Тренер тренерів. Філософ. Дослідник. Співзасновник School of ME. Співзасновник MAP Mindful Awareness Project - міжнародної асоціації кваліфікованих викладачів MBSR.

В рамках науково-дослідницького проекту проходив навчання на ретрітах мовчання різних традицій cхідної філософії і сучасних секулярних підходів щодо розвитку усвідомленості у восьми азіатських країнах.

Організував і провів понад 100 онлайн і оффлайн воркшопів, лекцій, тренінгів, ретритів, 8-ми тижневих програм MBSR та тренінгів викладачів MBSR в Україні, Казахстані, Росії, Європі та США.
Туйре Шоунен
Сертифікований викладач програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR (CMT) та тренер викладачів MBSR (MAP та MAS), майндфулнес супервайзер, коуч, йога тренер (RYT)

Співзасновник "Thriving Life" та MAP Mindful Awareness Project - міжнародної асоціації кваліфікованих викладачів MBSR.Туйрє проходила підготовку у Mindful Academy Solterreno. Вона має ступінь з "Навчання та Розвитку". Туйрє також проходила підготовку з терапії прийняття та прихильності (ACT) та NLP. Туйрє практикує майндфулнес з 2007 року, відвідала декілька ретритів та тренінгів у Європі. Tуйрє має 12-річний досвід роботи в корпоративному секторі в якості бізнес-менеджера з міжнародного маркетингу, стратегії та інновацій. В даний час Tуйрє зосереджена на підготовці викладачів MBSR та проведенні тренінгів у приватних та корпоративних установах у Нідерландах, Іспанії та Великобританії.
Контакти
WhatsApp +380 98 407 8736
E-mail: info@mindfulap.org
Made on
Tilda