Mindful Academy Solterreno / Mindful Awareness Project

Програма зниження стресу на основі майндфулнес (MBSR)

Навчальний курс для викладачів
Перший в Україні акредитований курс для фахівців допомагають професій, HR-менеджерів, викладачів йоги, вчителів і лікарів.

Міжнародний сертифікат Eвропейской Академії Mindfulness
Mindful Academy Solterreno / Mindful Awareness Project

Програма зниження стресу на основі майндфулнес (MBSR)

Навчальний курс для викладачів
Перший в Україні акредитований курс для фахівців допомагають професій, HR-менеджерів, викладачів йоги, вчителів і лікарів.

Міжнародний сертифікат Eвропейской Академії Mindfulness
Курс ідеально підходить для тих, хто практикує медитацію, для інструкторів йоги, медсестер, вчителів, терапевтів, психологів, лікарів та інших спеціалістів допомогаючих професій - словом, для всіх, хто хоче впровадити практику усвідомленості у свою професійну діяльність.
Після завершення курсу ви будете достатньо кваліфіковані, щоб самостійно вести семінари і воркшопи програми по зниженню стресу на основі майндфулнес, 8-тижневі курси MBSR та індивідуальні заняття MBSR, що допомагають людям змінювати життя на краще.
Записатися на курс MBSR
залиште свої контакти
мы не отправляем рекламу, и связываемся с вами исключительно для обсуждения вопросов программы
Шлях Кваліфікованого Викладача Майндфулнес (QMT):
Шлях Кваліфікованого Викладача Майндфулнес (QMT):
Cпівбесіда
Спочатку ми з вами знайомимося в форматі вебінару - розповідаємо про себе і дізнаємося про вас. Зробити це можна записавшись на найближчий безкоштовний вебінар
Для участі в програмі необхідно мати досвід практики медитації, бажано пройти ретрит.
8-тижневий курс MBSR
Онлайн
Шлях до того, щоб стати кваліфікованим викладачем майндфулнес, починається з проходження 8-тижневої програми по зниженню стресу на основі майндфулнес MBSR. Перш ніж почати викладати практики усвідомленості іншим людям, нам необхідно впровадити їх в своє життя. Якщо ви ще не проходили курс MBSR, ми пропонуємо 8-тижневий курс MBSR в форматі онлайн версії для тих, хто хоче розпочати тренінг для викладачів вже в 2020 році.

Дізнатись більше
Тренінг підготовки викладачів. Базовий рівень 1.


Це перший крок в навчанні викладання майндфулнес.

Базовий курс - це можливість брати участь в особистому і груповому процесі, розробленому як для поглиблення вашої особистої практики, так і для розвитку ваших навичок у викладанні підходу на основі майндфулнес.

Основне завдання базового курсу - поглибити вашу особисту практику і дати основи викладання MBSR (див. повний список нижче). Ми також розглянемо теорію і цілі методу ведення практики за допомогою питань (inquity style quiding) як основного елемента MBSR і попрактикуємо цей метод в міні-групах. Ми допоможемо учасникам тренінгу розвивати навички в безпечному і сприятливому для навчання середовищі. При цьому старші тренера забезпечать зворотний зв'язок на основі MBI-TAC *, що також стимулює навчання.

* MBI-TAC Mindfulness-based Interventions: Teaching Assessment Criteria. Критерії Оцінки Навчання, що застосовуються в інтервенціях на основі майндфулнес

Основні практики, які ви навчитеся викладати:

  • Усвідомленість до дихання і тіла
  • Сканування тіла
  • Усвідомлений рух, стоячи і сидячи
  • Медитація Відкрита усвідомленість

Курс включає в себе практичний воркшоп по постановці запитань

Курс включає в себе атестацію за системою 6-ох характеристик MBI-TAC:


1) Наповнення, розподіл за часом і організація сесій, план занять
2) Здатність учасників занять взаємодіяти між собою. Уміння чути один одного
3) Наскільки втілена усвідомленість / наскільки вдається дотримуватися принципів майндфулнес
4) Як відбувається ведення практик майндфулнес, включаючи практику
5) Орієнтація учасників в темах занять / курсу за допомогою таких засобів як інтерактивне опитування, групова дискусія, використання віршів, фасилітація вправ в групах.
6) Підтримка атмосфери в групі

Додатково до основної програми ми освоїмо наступні практики:

  • Усвідомленість до дихання, тіла, звуків і думок
  • Практика «Повернутись назустріч складному»
  • Доброзичлива усвідомленість
  • Неформальні практики усвідомленості, такі як Простір дихання, S.T.O.P і R.A.I.N і G.L.A.D
Тренінг підготовки викладачів. Високий рівень 2.


На високому рівні ви ще більше поглибите особисту практику і навчитеся всім елементам викладання 2,5-годинних щотижневих сесій MBSR, а також отримаєте 8-тижневі плани сесій MBSR і необхідні інструкції з ведення практик. По закінченню ми дамо вам дозвіл на використання інструкції MBSR у вашій практиці з клієнтами. Ви також будете отримувати зворотний зв'язок від ваших тренерів.

Протягом занять на Високому рівні з більш глибоким фокусом на викладання повного 8-тижневого курсу MBSR ви продовжите культивувати відкриту і доброзичливу усвідомленість і відчуття «спільної подорожі», що є ядром цього стилю навчання.

Щодня в першій половині дня ви будете вчитися викладати кожну окрему сесію 8-тижневого курсу MBSR, а в другій - викладати розділ цієї сесії однокурсникам в міні-групах. Після цього ви отримаєте зворотний зв'язок відповідно до критеріїв MBI-TAC, що допоможе вам удосконалювати свої навички в подальшому. До кінця модуля ви навчитеся викладати основні практики усвідомленості, а також теоретичну частину сесій.
П'ятиденний Майндфулнес Ретрит Мовчання
Очно
Вам необхідно пройти мінімум один 5-ти денний майндфулнес ретрит мовчання, де щодня застосовуються формальні і неформальні майндфулнес практики (Сканування Тіла, Усвідомлення Думок і Емоцій, Відкрита Усвідомленість, Робота з Неприємним Досвідом, Усвідомлена Ходьба, Свідомі Рухи)
Щоденник рефлексій / Есе 2500 слів
Вам необхідно вести щоденник, куди входить рефлексія, роздуми і висновки про процес і досвід проходження курсу викладача майндфулнес. Для отримання сертифікату викладача це є обов'язковою умовою.
Супервізія 8-тижневого Курсу MBSR
Можливо, ви зберете групу з друзів і членів сім'ї, а може бути, що проведете свою першу програму в професійному середовищі. Ми надамо вам онлайн підтримку під час вашого першого оффлайн курсу. Як частина програми підготовки викладача, перший 8-тижневий курс MBSR необхідно провести під супервізією старших тренерів. Це може бути 4 сесії по 60 хвилин або 8 сесій по 30 хвилин. Ця частина тренінгу важлива для того, щоб ви відчули себе впевненими у викладанні. Ми будемо поруч, щоб відповісти на будь-які ваші питання.
Випуск!
Після успішного проходження всіх перерахованих вище кроків, ви завершите навчання, отримаєте сертифікат і станете QMT (кваліфікований Викладач MBSR). Ваш профіль буде опублікований в реєстрі викладачів MBSR на сайті іспанської Академії Майндфулнес Solterreno i MAP.
Емпіричний досвід
Наш освітній підхід заснований на емпіричному досвіді. У центрі процесу навчання знаходяться наші потенційні тренери і їх особисті навички викладання.

Під час тренінгів у них є можливість не тільки навчати своїх одногрупників, а й проводити курси MBSR для публіки під супервізією старших тренерів і отримувати зворотній зв'язок.

Ми навчаємо так, щоб ви володіли всіма навичками і були впевненими у собі викладачами MBSR.
Методичні рекомендації
Наш курс розроблений з урахуванням методичних рекомендацій системи підготовки викладачів MBSR.

Кожен з двох модулів займає більше 65 годин, що разом з матеріалами до і після курсу збільшує загальний час підготовки до 300 годин.
Підтримуюче середовище
Ми вважаємо, що навчання викладачів найбільш ефективно проходить в безпечному середовищі, яке підтримується колегами і старшими тренерами. Таке середовище дає можливість не тільки вчитися, а й отримати власний практичний досвід викладання майндфулнес.

Наш курс гарантує вам більше практичного досвіду, ніж багато інших курсів підготовки майндфулнес тренерів.

Теперишній момент - це єдиний час, що є у кожного з нас, щоб пізнавати, сприймати, вивчати, діяти, змінюватися і зцілитися.


Джон Кабат-Зін
творець програми MBSR
Команда
Ірина Югай
Директор Центру медитації MindUP, практик усвідомленості і дослідник.Співзасновник MAP Mindful Awareness Project

Організатор заходів, ретритів з розвитку усвідомленості, а також йога-семінарів, буддійських ретритів, оффлайн і онлайн-курсів з розвитку уважності.

Учениця Чог'ял Намкая Норбу з 1999 року, досвід медитації більше 10 років, учасниця багатьох буддійських ретритів.
Жасулан Абішев
Кваліфікований викладач програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR (QMT). Тренер викладачів MBSR (MAP та MAS). Випускник Mindful Academy Solterreno (Іспанія)

Майндфулнес коуч. Інструктор медитації. Тренер тренерів. Філософ. Дослідник. Співзасновник REAL School і School of ME. Співзасновник MAP Mindful Awareness Project.

В рамках науково-дослідного проекту проходив навчання на ретрітах мовчання різних традицій східної філософій і сучасних секулярних підходів щодо розвитку усвідомленості у восьми азіатських країнах.

Організував і провів понад 50 онлайн і оффлайн воркшопів, лекцій, тренінгів, ретритів, 8-ми тижневих програм MBSR та тренінгів викладачів MBSR в Україні, Казахстані, Росії, Європі та США.
Туйре Шоунен
Сертифікований викладач програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR (CMT) та тренер викладачів MBSR (MAP та MAS), майндфулнес супервайзер, коуч, йога тренер (RYT)

Співзасновник "Thriving Life" та MAP Mindful Awareness Project.

Туйрє проходила підготовку у Mindful Academy Solterreno. Вона має ступінь з "Навчання та Розвитку". Туйрє також проходила підготовку з терапії прийняття та прихильності (ACT) та NLP. Туйрє практикує майндфулнес з 2007 року, відвідала декілька ретритів та тренінгів у Європі. Tуйрє має 12-річний досвід роботи в корпоративному секторі в якості бізнес-менеджера з міжнародного маркетингу, стратегії та інновацій. В даний час Tуйрє зосереджена на підготовці викладачів MBSR та проведенні тренінгів у приватних та корпоративних установах у Нідерландах, Іспанії та Великобританії.
Запишіться на безкоштовний вебінар
і отримаєте відповіді на питання
Контакти

Telegram/Viber/Whatsap
+380 686 892 001

E-mail: mindfulapua@gmail.com
Made on
Tilda